Skip to main content
Panský Dům
Cukrárna a pekařství Harrachov

Ručně vyráběné zákusky, domácí dorty a čerstvé pečivo z pekárny ve Vysokém. Ochutnejte naše lokální speciality a objevte chuť skutečné kvality. Jsme tu pro vás každý den!

Cukrárna denně od 9 do 17 hodin
Pekařství pondělí až sobota od 6 do 17 hodin
Harrachov 96

Navštivte také naše další provozovny

Náš tým se postará o tu nejlepší kávu pro Vás a zákusek k tomu. Jsme tu pro Vás již od roku 2017 a každý den pracujeme na tom, aby naše služby byly lepší a lepší. Cukrárnu můžete navštívit každý den o pondělí do neděle. Od roku 2021 je součástí našeho podniku i pekařství.

Zákusky a dorty

U nás naleznete výběr těch nejlepších ručně vyráběných zákusků. Nabízíme široké spektrum dortů na objednávku od šlehačkových, ovocných, čokoládových, potahovaných z pravého marcipánu a dalších.

Pekařství

Pekařství zásobujeme od pondělí do soboty čerstvým pečivem z pekárny ve Vysokém nad Jizerou. Otevřeno máme od 6 do 17 hodin. Potrpíme si na lokálních dodavatele a i z toho důvodu dokážeme ovlivnit kvalitu našich výrobků.

Slaný kout

Slané take umíme... Součástí našeho podniku je i slaná část, kde naleznete lokální speciality od paštik, přes domácí slaninové housky až po českou klasiku obložené chlebíčky či smaženku.

Novinky z Instagramu

Provozovny Harrachov

Kontakty

Harrachov 96
512 46 Česká republika
+420 704 568 777

Provozovatel:
Alena Benešová
IČO:05646774
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sociální sítě

© Pivovar Harrachov. Powered by REDhand.